پيوند داده ها
همراه با اطلاعات بروز دنيا

پيوند داده ها
هر آنچه كه نياز شماست

پیوند داده ها
بهترین انتخاب بهترین ها

پیوند داده ها
سرعت، دقت، اطمینان

خانواده پیوند داده ها

پیوند داده ها متشکل از گروه های متنوعی از مدیران، پزشکان، کارشناسان فنی کامپیوتر، برنامه نویس، تست، مهندسی پزشکی، آنالیست و ... است. این تنوع در توانمندی یکی از نقاط قوت پیوند داده ها در کسب رضایت هرچه بیشتر مراکز درمانی و بالا بردن کیفیت نرم افزار های تولیدی است.

چرا ما؟

شرکت اطلاع رسانی پیوند داده ها یکی از پیشگامان حوزه انفورماتیک پزشکی بوده و در بسیاری از پروژه های بزرگ کشوری حضور داشته است. این شرکت افتخار دارد تا با تولیدات و فعالیت های خود سهمی کوچک در جهت هرچه توانمند شدن کشور عزیزمان دارا باشد و گامی در راستای بهبود سیستم درمانی موجود بردارد. در این راه افتخارات و تقدیرنامه های زیادی از سوی مقامات مربوط و همچنین مراکز درمانی طرف قرارداد خود کسب کرده است.

مخاطبان ما

در پیوند، ما سعی در این داشتیم که با ارائه نرم افزارهای ماژولار، طیف گسترده ای از نظام سلامت و جامعه پزشکی را تحت پوشش قرار دهیم. از این رو پزشک یا مرکز درمانی با توجه به بخش های فعال و نیازهای خود اقدام به تهیه نرم افزار می کند. به عنوان یک تولید کننده و با در اختیار داشتن %100 سورس نرم افزار های ارائه شده، شرکت اطلاع رسانی پیوند داده ها با بر قراری ارتباط دو سویه بین نرم افزار HIS و PACS خود توانسته تا به نیاز مخاطبین خاص خود نیز پاسخ دهد.

پشتیبانی

تیم پشتیبانی شرکت متشکل از کارشناسان فنی خبره و توانمند می باشد. %90 درخواست ها و مشکلات مراکز طرف قرارداد پیوند داده ها عمدتا از طریق تلفن و اینترانت پیگیری می شوند و در صورت نیاز نیروی پشتیبان به مرکز اعزام خواهد شد. این شرکت همچنین برای رفاه بیشتر مشتریان خود، در چند استان از میهن عزیزمان پشتیبان مقیم دارد.

آخرین اطلاعیه ها

08-14
اولين شركت دانش بنيان توليد كننده نرم افزار HIS

بدين وسيله به اطلاع تمامي همكاران و همراهان شركت اطلاع رساني پيوند داده مي رساند؛ با تاييديه كارگروه ارزيابي و تشخيص صلاحيت معاونت علوم و فناوري رياست جمهوري ، شركت اطلاع رساني پيوند داده ها در زمره شركت ها و موسسات دانش بنيان قرار گرفت. شايان ذكر است ، نام شركت به عنوان اولين شركت دانش بنيان توليد كننده نرم افزار HIS ثبت شد. اين افتخاري است كه از همراهي شما عزيزان به دست آمده.مفتخريم كه خدمتگزار شما هستيم.

خدمات ما


در پیوند داده ها ما در تلاشیم تا با ارائه راهکار ها ی جامع و عملیاتی کردن آنها سرعت و دقت خدمات درمانی را بالا برده و از هزینه و خطاهای رایج آن بکاهیم. نرم افزار های پزشکی بخش مهم و اصلی سبد کالایی شرکت را به خود اختصاص داده اند که هم اکنون با چندین هزار کاربر در سطح کشور در حال بهره برداری هستند. از خدمات دیگر شرکت میتوان به مشاوره و نظارت در طراحی، تولید، پیاده سازی و بهینه کردن سیستم های سلامت موجود در کشور نیز اشاره کرد.